Fasádní desky DEKMETAL

Dekmetal plechové kazety nabízí široký výběr typů a tvarů pohledových prvků provětrávaných fasád (kazety, lamely, vlnité, trapézové a atypické profily). Metoda výroby pomocí ‘Viper’ technologie zaručuje výrobkům Dekmetal vysokou přesnost výroby, tvarovou stálost a rovinnost. Všechny pohledové prvky se vyrábí na míru konkrétního projektu, a to až do délky 6 m.

DEKMETAL - produktové řady a barevné varianty

DEKCASSETTE® IDEAL je nejnovějším produktem řady DEKMETAL DEKCASSETTE®.

Kazeta IDEAL je výsledkem několikaletého vývoje a testování s využitím zkušeností ze samotných realizací. Přináší nový typ zámku, větší prostorovou tuhost kazety a možnost výroby kazet až do délky 6 metrů při zachování širokého výběru materiálů a barevných kombinací.

Lakované prvky jsou při výrobě, přepravě a montáži chráněny ochrannou fólií.

Stáhnout Technický list výrobku.

Fasádní kazeta DEKCASSETTE® LE je obdélníkový prvek s převažujícím délkovým rozměrem se systémem do sebe zapadajících zámků. Kazeta se připevňuje šrouby k nosnému roštu zavlečením spodní hrany do zámku kazety již připevněné a šroubováním horní hrany. Připevňovací prvky jsou skryté. Spáry mezi kazetami jsou volitelné v rozmezí 5–50 mm. Lakované prvky jsou při výrobě, přepravě a montáži chráněny ochrannou fólií.

Stáhnout Technický list.

 

Fasádní kazeta DEKCASSETTE® SPECIAL je čtvercový nebo obdélníkový ohýbaný prvek se systémem do sebe zapadajících zámků, který se připevňuje šrouby k nosnému roštu. Spodní hrana kazety se zavléká do zámku již připevněné kazety a horní hrana se přišroubuje k nosnému roštu. Připevňovací šrouby jsou skryté v zámku kazety, čímž vzniká na fasádě pravidelný rastr elegantních spár. Šířka horizontálních spár je 10–30 mm a vertikální spáry mohou být 5–50 mm. Lakované prvky jsou při výrobě, přepravě a montáži chráněny ochrannou fólií.

Stáhnout Technický list.

DEKCASSETTE® STANDARD je variantou produktové linie DEKMETAL DEKCASSETTE®, která zabezpečí originální funkcionalistický vzhled vašich fasád.

Jako jediná z této skupiny produktů má přiznané připevňovací prvky a pevnou šířku spáry. Samotná velikost kazet je však plně přizpůsobitelná požadavkům a přáním architekta či investora.

Stáhnout Technický list.

DEKLAMELLA® IDEAL poskytuje čistý elegantní vzhled pohledového prvku. Boční strany lamely IDEAL jsou otevřené a pohledová strana má jednoduchý rovný design. Spojovací prvky jsou skryté v zámku lamely. Lamela IDEAL se může napojovat pomocí přechodového prvku, který vytvoří efekt nekonečné lamely, anebo pomocí svislého T-profilu. Lakované prvky jsou při výrobě, přepravě a montáži chráněny ochrannou fólií.

Stáhnout Technický list.

Ukázky realizací fasád z plechových desek DEKMETAL

Konzultace a cenová nabídka zdarma

Porovnejte výhody předsazených fasád oproti klasickým!