Zdarma Vám pomůžeme s výběrem

Poradíme, zaměříme, dodáme a odborně namontujeme. Nejlevněji!

Jednotlivé fasádní materiály máme roztříděné podle různých kritérií. Vyberte si potřebnou skupinu nebo nám prostě pošlete poptávku a my Vám připravíme varianty.

volba podle materiálu

 • CEMENTOVÉ DESKY – zobrazit katalog
  Stabilní a pevný materiál, který nabízí rozmanitost tvarů, povrchů i barev. Patří mezi cenově nejdostupnější materiály pro větrané fasády. Mohou být celoprobarvené nebo upravené nátěrem přímo od výrobce.
 • LAMINÁTOVÉ DESKY – zobrazit katalog
  Vysoce odolné desky s dlouhou životností a nízkými náklady na údržbu. Pro Vaši provětrávanou fasádu můžete vybírat ze široké škály dekorů, formátů a tlouštěk.
 • UMĚLÝ KÁMEN – zobrazit katalog
  Nejen vzhled přírodního kamene, ale i desky s různými barevnými efekty. Takové jsou dnes možnosti při volbě tohoto materiálu. Často se jedná o směsi přírodních materiálů jako je žula, či křemen, pigmentů a organických pryskyřic.
 • PŘÍRODNÍ KÁMEN – zobrazit katalog
  Kamenné obklady jsou jedny z nejpevnějších a nejodolnějších materiálů na odvětranou fasádu, nabízejí možnost neopakovatelných barev a tvarů.
 • KERAMICKÉ OBKLADY – zobrazit katalog
  Větraná fasáda s nezaměnitelným charakterem, možností volby matných či lesklých povrchů. Keramické fasády jsou mrazuvzdorné a omyvatelné.
 • PLECHOVÉ FASÁDY – zobrazit katalog
  Předsazená fasáda z plechových profilů pro moderní, industriální vzhled budovy. Efektivní ochrana vůči povětrnostním vlivům a vysoká životnost.
 • DŘEVĚNÉ FASÁDY – zobrazit katalog
  Přírodní design pro jakýkoliv typ stavby zaručí provětraná fasáda z dřevěných palubek.
 • FASÁDNÍ CIHLY – zobrazit katalog
  Odvětraná fasáda z cihelným povrchem pro stylové řešení vzhledu novostavby i rekonstrukce. Spára mezi cihlami je vodotěsná, není třeba lepení a spárování.

volba podle vzhledu

Výsledný vzhled odvětrané fasády je podstatný pro celkový dojem ze stavby a její začlenění do okolního prostředí.

volba podle typu uchycení

Chcete plochu provětrávané fasády bez viditelných kotevních prvků, nebo řešíte fasádu objektu, kde je to naopak žádoucí? Zde najdete řešení.

volba podle životnosti

Ať máte jakkoliv vysoké nároky na životnost provětrávané fasády, každý z materiálů je předurčen k tomu, aby na Vašem domě vydržel desítky let.

Konzultace a cenová nabídka zdarma

Porovnejte výhody předsazených fasád oproti klasickým!